VÝROBA | Drevené stavebnice s náradím

VÝROBA

DREVO Z TRVALO UDRŽATEĽNÉHO HOSPODÁRENIA
Drevo, ktoré sa používa v celej výrobe Matador, pochádza výlučne z trvalo udržateľných miestnych lesov. Udržateľné lesné hospodárstvo a využívanie dreva ovplyvňuje klímu pozitívne a z dlhodobého hľadiska znižuje emisie CO2. Osvedčenie "PEFC" od firmy "HolzCert Austria" potvrdzuje trvalo udržateľné lesníctvo. HolzCert Austria je nezávislá certifikačná autorita, ktorá overuje dodržiavanie prísnych kritérií.

100% PRÍRODA

My v spoločnosti Matador stojíme za 100% prirodzenosť našich výrobkov. Používame výlučne prírodné drevo, ktoré nebolo ošetrované žiadnym druhom chemikálií. Ekologická, prírodná výroba je v súlade s prírodou. Starostlivé zaobchádzanie s pôdou, živými bytosťami a prírodnými materiálmi umožňuje biodiverzitu a podporuje biologický cyklus, aby na tejto planéte našli zdravý zdroj života na nasledujúcich generáciách.

VYROBENÉ V RAKÚSKU

Unikátny systém MATADOR Hammer-Pin bol vynájdený v roku 1901 a bol a bude aj naďalej vyrábaný úplne v Rakúsku. Od manipulácie s materiálmi z prírodného dreva až po výrobu Matador, vývojom inovácií až po popredajnú službu: všetko prebieha v Rakúsku.

PRESNOSŤ NA STOTINY MILIETRA
Stavebné bloky Matador musia byť rezané a vyvŕtané presne na stotinu milimetra, aby boli schopné zaistiť optimálnu presnosť pripevnenia. Použitie živého materiálu, akým je drevo, znamená veľkú výzvu, ktorú dokážeme zvládnuť vďaka skúseným personálom pomocou špeciálnych strojov.

TOP KVALITA PROSTREDNÍCTVOM VLASTNEJ VÝROBY
Matador existuje od roku 1903 a je nepochybne naj legendárnejšou rakúskou hračkou a najznámejším stavebným súborom všetkých čias. Táto dlhá história sama o sebe dokazuje jedinečnú kvalitu Matador. Viacstupňová kontrola kvality neustále zaručuje vysokú kvalitu konštrukčných zostáv Matador.

PRODUKCIA NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
Využívame výhradne trvalo udržateľné miestne červené bukové drevo v celej produkcii Matador. Sofistikovaný proces znižuje množstvo dreveného odpadu, ktoré vzniká počas výroby na minimum. Samotná výroba sa ekologicky vyhrieva pomocou tohto drevného odpadu. Pokiaľ ide o dodávateľov dodatočných častí (napríklad obalov), spoliehame sa na regionálne spoločnosti, a tak zabezpečujeme krátke dodávateľské cesty. Okrem toho je obal súčasťou výrobku, a preto sa nemusí odstraňovať.

NE-TOXICKÉ FARBY
Väčšina našich stavebných kameňov je neošetrená, ale nemusíte sa zaujímať ani o naše farebné diely. Neexistuje žiadne nebezpečenstvo, ak by ich dieťa vložilo do úst. Naše výrobky sú absolútne, preukázateľne netoxické a sú pravidelne testovanými nezávislými monitorovacími laboratóriami.


DODANIE TOVARU
Tovar skladom expedujeme v 90% prípadov do 3 pracovných dní.
Jednoduchá platba
U nás za vašu objednávku zaplatíte kartou online alebo na dobierku.
Výhodná ponuka
Ceny našich produktov ponúkame najvýhodnejšie na trhu
Poradenstvo
Radi vám poradíme s výberom a odpovieme na otázky
Ekologické produkty
Naše produkty sú 100% prírodným produktom z bukového dreva
Originálne produkty
Sme výhradný dovozca stavebníc značky MATADOR® na Slovensku
Vyrábané v EÚ
Už vyše sto rokov sú sady MATADOR vyrábané v Rakúsku

Sídlo spoločnosti

MATADOR – TOYS, s.r.o.
ul.Janka Kráľa 1365/62
020 01 Púchov

 

 

Informácie

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

 

U nás možete zplatiť aj online
MasterCard Visa

NEWSLETTER

SLEDUJTE NÁS

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem