Rozširujte obzory | Drevené stavebnice s náradím

Rozširujte obzory

Moderná doba 21. storočia je popretkávaná technickými vymoženosťami a prostriedkami, ktoré pomáhajú deťom vo výučbovom procese už od útleho veku. Detská stavebnica rozvíja dôležité schopností a vlastností dieťaťa, ktoré pripravujú malých predškolákov a deti v materských školách na vstup do života v školských laviciach.

Technické vymoženosti dnešnej doby sú nápomocné pri vzdelávaní a vytváraní nových obzorov vnímania dieťaťa a jeho blízkej reality. Problém však nastáva vtedy, ak dieťa nastúpi do školy a nedokáže uchytiť pero či pracovať s pomôckami vyžadujúcimi technické vnímanie dieťaťa.

Rozvíjajte tvorivosť a logiku dieťaťa
Už v materských školách a predškolskom veku sa venuje deťom pozornosť pri rozvoji motoriky, logiky, tvorivosti a duševnému rozvoju. Vhodným riešením na rozvoj týchto vlastností sú stavebnice a technické skladačky, ktoré rozvíjajú sociálne cítenie dieťaťa a jeho začlenenie do kolektívu počas hry.

Drevené konštrukčné stavebnice MATADOR sú jedinečné a preto sú pedagogicky cennou pomôckou pri vzdelávacom procese v predškolskom veku dieťaťa už od 3 rokov. Stavebnica MATADOR podporuje rozvoj tvorivosti, manuálnej zručnosti, logiku a technické a fyzikálne chápanie javov okolo nás...

Rozširujte obzory svojho dieťaťa s detskou stavebnicou
Detské drevené sady MATADOR Architect sú vhodné pre deti od 12 mesiacov a podporujú rozvíjanie manuálnej zručnosti a priestorového myslenia. Detská stavebnica Matador Maker je určená pre deti v predškolskom veku a veľkosti jednotlivých drevených dielov sú prispôsobené veku a schopnostiam detí počas hry už od 3 rokov. A napokon detské stavebnice Matador Explorer sú určené pre staršie deti navštevujúce základne školy. Produkty sú vyrobené z bukového dreva a pozitívne vplývajú na deti a ich vnímanie prirodzeného a zdravotne neškodného materiálu.


DODANIE TOVARU
Tovar skladom expedujeme v 90% prípadov do 3 pracovných dní.
Jednoduchá platba
U nás za vašu objednávku zaplatíte kartou online alebo na dobierku.
Výhodná ponuka
Ceny našich produktov ponúkame najvýhodnejšie na trhu
Poradenstvo
Radi vám poradíme s výberom a odpovieme na otázky
Ekologické produkty
Naše produkty sú 100% prírodným produktom z bukového dreva
Originálne produkty
Sme výhradný dovozca stavebníc značky MATADOR® na Slovensku
Vyrábané v EÚ
Už vyše sto rokov sú sady MATADOR vyrábané v Rakúsku

Sídlo spoločnosti

MATADOR – TOYS, s.r.o.
ul.Janka Kráľa 1365/62
020 01 Púchov

 

 

Informácie

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

 

U nás možete zplatiť aj online
MasterCard Visa

NEWSLETTER

SLEDUJTE NÁS

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem