15 rokov na trhu | Drevené stavebnice s náradím

15 rokov na trhu

História firmy MATADOR-TOYS

V rokoch 2004 začal veľký bum počítačov v školských zariadeniach. Vedeli sme, že čas počítačov bude treba vyvážiť technickými manuálnymi zručnosťami detí a preto sme začali hľadať, niečo, čo by naše deti zaujalo. Chceli sme pre naše deti priniesť to najlepšie, čo existuje, muselo to spĺňať naše predstavy: Učiť sa hraním, Používanie náradia, Živý materiál, Ľahko pochopiteľne plány atď.

Po dlhom hľadaní sme našli tie najlepšie stavebnice s náradím, ktoré deťom pomáhajú v tom, aby boli úspešné! Našli sme Ferrari medzi stavebnicami  inak povedané "MATADOR medzi stavebnicami. MATADOR spĺňa všetky naše prísne požiadavky, v mnohých parametroch, ich svojimi vlastnosťami dokonca prevyšuje. A tak sme sa stali ako prvý vo východnom bloku výhradným importérom stavebníc MATADOR pre Slovenskú republiku.

Stavebnica slúži predovšetkým na učenie hrou, pričom rozvíja fantáziu, technické, priestorové a logické myslenie, pozornosť, vnímanie súvislostí a v neposlednej miere slúži na rozvoj kreativity. Podstatou je konštruovanie s náradím podľa technického návrhu, reálneho či fantazijného sveta s následnou simuláciou procesov, ktoré v ňom prebiehajú.

logo


DODANIE TOVARU
Tovar skladom expedujeme v 90% prípadov do 3 pracovných dní.
Jednoduchá platba
U nás za vašu objednávku zaplatíte kartou online alebo na dobierku.
Výhodná ponuka
Ceny našich produktov ponúkame najvýhodnejšie na trhu
Poradenstvo
Radi vám poradíme s výberom a odpovieme na otázky
Ekologické produkty
Naše produkty sú 100% prírodným produktom z bukového dreva
Originálne produkty
Sme výhradný dovozca stavebníc značky MATADOR® na Slovensku
Vyrábané v EÚ
Už vyše sto rokov sú sady MATADOR vyrábané v Rakúsku

Sídlo spoločnosti

MATADOR – TOYS, s.r.o.
ul.Janka Kráľa 1365/62
020 01 Púchov

 

 

Informácie

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

 

U nás možete zplatiť aj online
MasterCard Visa

NEWSLETTER

SLEDUJTE NÁS

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem